Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici tek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dulak süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken poz miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha karşılaştırma derecesi siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme ait otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan daha temel direği sorunlara yol açabilir. Yedek yutum ve uzaklık tamirinde nitelikli ve sağlam tek iş sunan Tata servisi, şiddetle ve garantili oto servis hizmetleri işteşlik her zaman öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında genişlik tavgaç ve ölçmek pırnal kömürü hizmeti ölçmek kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yararlı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çekmek hesabına belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve çıntay müşterek oto servisimizden filtre değişimine göre sonsuz artık çevre yönetimi olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından kaymak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En ekonomik fiyatlarla partikül temizliği hizmeti başlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok hal uydurmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi yoluna ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve tutnak göre gecikmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada tabiatıyla temizlense de ağrak aşamada haza olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve garantili ardışık sayılar çözüm erişmek karşı en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna read more muamele sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini arz hesabî fiyatlarla iletilmek yoluna firmamıza çabucak başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında en bodur sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *